Archiv článků

11. 4. 2018

Dopřejte si čas pro sebe v hotelu Vila Valaška

Oblíbili jste si naše lázeňské městečko Luhačovice? Zažijte jej počátkem jara, kdy vše začne pučet a klíčit. Připravili jsme si pro Vás úžasnou jarní nabídku a spoustu akčních nabídek.


12. 3. 2018

Guest Review Awards 2017

Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA byla oceněna za rok 2017 portálem Booking.com pro spokojenost hostů.


12. 3. 2018

Zkraje jara se mnozí z nás cítí vyčerpaní a bez energie. Zima na nás ještě doléhá a ne a ne se nastartovat k výkonu. Udělejte restart vlastnímu tělu a přijeďte k nám načerpat jarní energii.


27. 2. 2018

Relaxační masáž - Lázeňský hotel Vila VALAŠKA

Lázně Luhačovice patří mezi nejnavštěvovanější lázně. V období jara mají Luhačovice své kouzlo a nezapomenutelnou atmosféru. Během víkendového nebo týdenního pobytu si Luhačovice zamilujete.


8. 2. 2018

K dokonalé relaxaci patří i vířivka a naše wellness centrum

Docházejí Vám v poslední době síly? Cítíte, že byste potřebovali dobít baterky a načerpat energii? Není nic jednoduššího, než si udělat výlet do Luhačovic a dopřát si u nás prodloužený relaxační víkend


16. 1. 2018

Období jarních prazdnin se rychle blíží a pokud si říkáte, co během prázdnin s dětmi naplánovat, přijeďte k nám do Luhačovic! Ubytování, bazén, relaxační centrum a nespočet výletů po okolí... A k tomu lázeňské procedury a dokonalý...


21. 11. 2017

K předvánočnímu času patří i předvánoční dobroty. Jednou z nich je vánoční punč, který si s naší pomocí připravíte snadno v teple vašeho domova. A protože k dobrému pití patří i dobré jídlo, máme něco i pro mlsné jazýčky!


23. 10. 2017

Logo ROYAL SPA

Ministerstvo zdravotnictví v rukou ředitele největší nemocnice dál protěžuje nemocnice, prohlubuje neospravedlnitelné rozdíly v úhradách zdravotní péče a definitivně tak rezignuje na spravedlivý systém DRG.


18. 10. 2017

Vážení příznivci naší lázeňské společnosti ROYAL SPA. Velmi si vážíme Vaší přízně a jsme rádi za to, že se k nám do lázeňských hotelů rádi vracíte. Pro Vás, kteří naší lázeňskou společnost znají, ale i pro ty, kteří...


16. 10. 2017

Odbourejte stres a dopřejte si relax!

Podzim je ideálním obdobím pro načerpání povzbuzující energie na zimní období. Využijte proto naší nabídky a udělejte si během týdne volno jen pro sebe a přijeďte na Relaxační pobyt.