Relax ve Vile Valaška

27. 2. 2018 -

Lázně Luhačovice patří mezi nejnavštěvovanější lázně. V období jara mají Luhačovice své kouzlo a nezapomenutelnou atmosféru. Během víkendového nebo týdenního pobytu si Luhačovice zamilujete.

Relaxační masáž - Lázeňský hotel Vila VALAŠKA
Relaxační masáž - Lázeňský hotel Vila VALAŠKA

Luhačovice je možné navštívit během každého ročního období..

Léčebné prameny pro zdraví

V Luhačovicích lázeňští lékaři předepisují studené minerální vody, které jsou na různé neduhy podávány různě ohřáté. Tak například silně mineralizovanou uhličitou a jodovou minerální vodu Aloiska lékaři ordinují pro zlepšení trávení a zkvalitnění metabolických pochodů v těle. „Uhličité koupele v minerálních pramenech Jaroslava a sv. Josef se pak řadí k nenahraditelným pomocníkům v boji proti kardiovaskulárním obtížím, a to především u diabetiků,“ říká MUDr. Jana Mahdalíková, vedoucí lékařka Lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice. K celkové fyzické a psychické odolnosti a kondici však napomáhá voda i prostřednictvím skotských střiků, perličkové koupele, léčebného tělocviku v bazénu nebo třeba plavání.

Tradiční Vincentka

Snad nejznámějším minerálním pramenem v České republice je studená jódová hydrogenuhličitano chlorido sodná kyselka luhačovická Vincentka. Pomáhá při léčbě dýchacích onemocnění, a to jak formou pitné kúry, tak prostřednictvím kloktání, proplachů nosu a inhalací. Vincentka zvlhčuje sliznici dýchacích cest, ředí hleny a napomáhá jejich snadnějšímu odkašlání. 

Léčebná  minerální voda - benefit pro vás

Vodoléčbou a koupelemi proslul už více než před sto lety Sebestian Kneipp. Farář s Wörishofenu ovládal více než sto nejrůznějších vodních procedur. Dnešní lázeňství je za pomoci moderních poznatků dovedlo k dokonalosti. Už dávno však neplatí, že do lázní jezdí jen nemocní starší lidé. Naopak. Čím dál tím častěji je využívají ti, kteří hodně pracují a potřebují si dobře odpočinout a načerpat nové síly. Vody, ať jsou určeny k pitné kúře nebo koupelím však nejsou jediným benefitem lázní. „Každé naše lázeňské zařízení nabízí zhruba padesát procedur někde i více, wellness hotel dvacet až třicet. Patří k nim nejrůznější typy masáží, zábalů, elektroléčba… Součástí většiny pobytů je rovněž konzultace s lékařem, nutriční poradenství, odpočinek a dostatek spánku,“ říká Ing. Martin Plachý, ředitel sítě lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA.

NÁŠ TIP NA JARO:

hotelový pobyt s 30% slevou

Ubytování v hotelu Vila Valaška Luhačovice

Ubytování, snídaně formou rautu, volný vstup do relax centra

Objevte kouzlo lázní, relaxujte v péči našich odborníků a vyzkoušejte blahodárné účinky lázeňských a relaxačních procedur. Pohodová dovolená v nejkrásnějších lázních.

Cena od 1 400 Kč 2000 Kč / 1 noc / OS.