Ponořte se do tajů luxusní víkendové relaxace

4. 2. 2019 -

Docházejí Vám v poslední době síly? Cítíte, že byste potřebovali dobít baterky a načerpat energii? Není nic jednoduššího, než si udělat výlet do Luhačovic a dopřát si u nás prodloužený relaxační víkend

K dokonalé relaxaci patří i vířivka a naše wellness centrum
K dokonalé relaxaci patří i vířivka a naše wellness centrum

Tělo i mysl v harmonii

Abyste mohli fungovat, starat se o rodinu, domácnost, budovat kariéru a vymýšlet zajímavé pracovní aktivity, potřebujete čas od času načerpat životní energii. Zimní měsíce nás vlivem krátkých slunečných dnů více svádí k odpočinku a relaxaxi. Proto toho využijte a dopřejte si blahodárný čas jen pro sebe a svého partnera a přijeďte k nám do hotelu Vila Valaška v nádherném prostředí zasněžených Luhačovic. 

Budeme Vás hýčkat

Samotná Vila Valaška na Vás hned po příjezdu dýchne luxusní a klidnou náladou. Naším cílem je prvotřídní a individuální péče o naše klientyLuxury Spa & Wellness Vila Valaška se nachází v klidné lázeňské čtvrti Luhačovic v blízkosti lázeňského parku a kolonády. Nabízí luxusní ubytování v 9 apartmá a individuální přístup pro nejnáročnější lázeňské hosty. Vila Valaška je kulturní památka a byla postavena roku 1907 podle projektu významného architekta Dušana Jurkoviče a řadí se mezi nejvýznamnější stavby lázeňského města Luhačovice

V našem wellness centru si zajisté odpočinete a načerpáte novou energii. Můžete si dopřát nejrůznější koupele, relaxační masáže, ale třeba i výjimečnou světloterapii či muzikoterapii. Užijete si u nás můžete celotělovou hydromasáž, zónovou hydromasáž nohou, hýždí, zad a ramen, celotělovou perličkovou koupel, aromaterapii včetně pěnivých přísad, masáž zvukovými vlnami a mnoho dalšího.

Přijeďte na prodloužený víkend s 20% slevou

Aby měla Vaše relaxace skutečný efekt, doporučujeme Vám přijet k nám na více dní. Aktuálně Vám nabízíme Prodloužený relaxační víkend od čtvrtka do neděle až s 20% slevou. Čeká na Vás ubytování, polopenze, 3 relaxační procedury: 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel dle vlastního výběru, 1x hydromasáž zvukovými vlnami světelnou terapií.

tip na valentýnský dárek

Překvapte své drahé polovičky na Valentýna krásným a originálním zážitkem. Nic nezahřeje a nepotěší více než relaxace a odpočinek.

Věnujte se jenom sami sobě. Postaráme se, aby váš zamilovaný víkend byl naprosto perfektní. Pro dokonalou intimní atmosféru nesmí chybět romantická výzdoba, šampaňské, relaxace ve vířivce nebo společná sauna.

Dárkové poukazy a šeky můžete objednat z pohodlí svého domova. Vyberte si ten nejlepší dar!

TIP NA VALENTÝNA