Máj je lásky čas. A Vy jej můžete prožít v Luhačovicích.

18. 4. 2019 -

Máj je lásky čas. A už se kvapem blíží! Překvapte svou drahou polovičku a objednejte si u nás romantický pobyt v luxusním hotelu Vila Valaška v Luhačovicích.

Zamilovaní se u nás cítí jako v bavlnce
Zamilovaní se u nás cítí jako v bavlnce

ROMANTIKA VE DVOU

Láskyplná výtečná večeřeromantické procházky, příjemné posezení u kávy a zákusku a k tomu ještě wellness a lázeňské procedury. No kdo by odolal? Neváhejte a objednejte si u nás některý z našich pobytů. Čeká na Vás stylové ubytování, polopenze, lázeňské i relaxační procedury. Jsme schopni Vám zařídit romantickou večeři při svíčkách i romantickou výzdobu pokoje. Nabízíme individuální přístup pro ty nejnáročnější.

DOKONALÝ ODPOČINEK PŘI JÁVSKÝCH MASÁŽÍCH

Probouzející se městečko Luhačovice, lázeňské prameny, čistý vzduch a krásná příroda, to vše umocní Váš zážitek z pobytu u nás. Navíc Vám vřele doporučujeme objednat si v rámci pobytu i Jávskou masáž. V Jávských masážích se snoubí relaxace s celkovým uvolněním svalstva. Naše Jávské terapeutky mají certifikát nejvyšší úrovně, takže vězte, že u nich budete v těch správných rukách!

KRÁSY LUHAČOVIC

Luhačovice - místo, kde se snoubí krásná příroda a typická architektura. Lázně Luhačovice se nachází v jihovýchodní části Moravy, na rozhraní Valašska a Moravského Slovácka v okrese Zlín. Celá lokalita se nazývá Luhačovické Zálesí a patří do Chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Město leží v nadmořské výšce 250 m a je obklopeno Vizovickými vrchy. Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně České republiky a nejnavštěvovanější lázně Moravy.

V okolí Luhačovic najdou příhodný terén jak aktivní sportovci, tak rodiny s dětmi či senioři. Je možné objevovat poutní místa, lidovou architekturu i krajinné scenérie. Terén je mírně zvlněný, má ráz ploché vrchoviny prořezané údolíčky s vesnicemi. Převažují pole, louky a drobné lesíky, krajina je otevřená a za dobré dohlednosti se odtud otevírají daleké výhledy.