Načerpejte energii na podzim v lázních Luhačovice

1. 9. 2019 -

Podzim je ideálním obdobím pro načerpání povzbuzující energie na zimní období. Využijte proto naší nabídky a udělejte si během týdne volno jen pro sebe a přijeďte na Relaxační pobyt v týdnu.

Zahradní altán u VILY VALAŠKY Luhačovice
Zahradní altán u VILY VALAŠKY Luhačovice

Relaxace uprostřed týdne

Také si občas říkáte, že byste nejraději hodili starosti za hlavu a někam prostě odjeli? Nenechte stres a starosti, aby Vás doběhli, a odjeďte na Relaxační pobyt v týdnu do Luhačovic. A klidně během pracovního týdneZvýhodněné relaxační pobyty v průběhu týdne od neděle do pátku na 2, 3, 4 nebo 5 nocí jsou vhodné pro všechny, kteří potřebují alespoň na chvíli vypnout a dodat tělu kvalitní zdravý odpočinek. A navíc v podzimních měsících za akční cenu.

Pro dokonalou relaxaci doporučujeme jávské masáže

Lázeňské městečko Luhačovice, lázeňské prameny, čistý vzduch a krásná příroda, to vše umocní Váš zážitek z Relaxačního pobytu u nás. Navíc Vám vřele doporučujeme objednat si v rámci pobytu i Jávskou masáž. V Jávských masážích se snoubí relaxace s celkovým uvolněním svalstva. Naše Jávské terapeutky mají certifikát nejvyšší úrovně, takže vězte, že u nich budete v těch správných rukách! Jávský masážní salon se nachází v Lázeňském hotelu VILA ANTOANETA, který je s hotelem VILA VALAŠKA přímo propojen.