Načerpejte ve Vile Valaška jarní energii

12. 3. 2018 -

Zkraje jara se mnozí z nás cítí vyčerpaní a bez energie. Zima na nás ještě doléhá a ne a ne se nastartovat k výkonu. Udělejte restart vlastnímu tělu a přijeďte k nám načerpat jarní energii.


První slunečné a teplé dny jsou ideální příležitostí k načerpání nové a povzbuzující energie. Využijte proto naší nabídky a udělejte si během týdne volno jen pro sebe a přijeďte k nám na Relaxační pobyt.

RELAXACE UPROSTŘED TÝDNE

Také si občas říkáte, že byste nejraději hodili starosti za hlavu a někam prostě odjeli? Nenechte stres a starosti, aby Vás doběhli, a odjeďte na Relaxační pobyt do Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA. A klidně během pracovního týdne. Krátkodobé relaxační pobyty v průběhu týdne od neděle do pátku na 2, 3, 4 nebo 5 nocí jsou vhodné pro všechny, kteří potřebují alespoň na chvíli vypnout a dodat tělu kvalitní zdravý odpočinek

Čeká na Vás:

  • ubytování v požadovaném pokoji nebo apartmá
  • polopenze (možnost dietní stravy a konzultace s nutričním terapeutem)
  • lékařská konzultace zdarma
  • 2 wellness procedury - 1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační zábal (kokos, čokoláda, med, bylinky)
  • volný vstup do bazénu (hotel Miramare) nebo vodního relax centra (hotel Vila Antoaneta a Vila Valaška). 

DOKONALÝ ODPOČINEK PŘI JÁVSKÝCH MASÁŽÍCH

Probouzející se městečko Luhačovice, lázeňské prameny, čistý vzduch a krásná příroda, to vše umocní Váš zážitek z Relaxačního pobytu u nás. Navíc Vám vřele doporučujeme objednat si v rámci pobytu i Jávskou masáž. V Jávských masážích se snoubí relaxace s celkovým uvolněním svalstva. Naše Jávské terapeutky mají certifikát nejvyšší úrovně, takže vězte, že u nich budete v těch správných rukách!