Letní odpočinek ve Vile Valaška

26. 6. 2018 -

Horké letní měsíce si můžete vychutnat na příjemném pobytu v Luhačovicích. Naordinujte si zdraví a relaxaci, máme pro Vás úžasné akční nabídky.

 


Luhačovice - oáza lázeňského klidu

Pokud si během letních dnů chcete na pár dnů dopřát relaxaci a odpočinek a k tomu ještě udělat něco pro své zdraví, čtete správně! Srdečně Vás zveme do Luhačovic. V tomto nádherném moravském lázeňském městečku si můžete s příchodem léta vychutnávat a dopřávat lázeňskou péči plnými doušky. Naše lázeňská společnost Vám nabízí možnost komfortího ubytování v překrásné historické Vile Valaška, která je zároveň kulturní památkou od Dušana Jurkoviče. Nabízí luxusní ubytování apartmánového typu, individuální přístup a nadstandardní služby. V hotelu je pouze 9 velkých apartmánů, restaurace a intimní wellness centrum.

Dopřejte si čas pro sebe

Vypnout na pár dnů a dopřát si čas pro sebe, potřebuje čas od času každý z nás. A prázdninové letní dny jsou pro relax jako dělané. Přijeďte si k nám odpočinout a my Vám nabídneme prostě královskou lázeňskou péči. Ubytování v luxusním apartmá, vynikající domácí strava v rámci polopenze, lékařská konzultace, masáž s éterickými oleji částečná nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, relaxační zábal (kokos, čokoláda, med, bylinky) a k tomu navíc volný vstup do vodního relax centra. No řekněte sami, dá se tomu vůbec odolat?

Víkendový pobyt - užijte si Luhačovice v termínu od 13.7. do 15.7.2018 s 50% slevou!

A máme pro Vás ještě jednu úžasnou nabídku. Opravdový odpočinek v lázeňském prostředí s maximální péčí a 50% slevou! Objednejte si víkendový pobyt v termínu od 13.7. do 15.7. a jako prázdninový bonus od nás získáte 50% slevu pro druhou osobu.

Lázeňské a wellness procedury v luxusním prostředí kulturní památky Luhačovic v hotelu VILA VALAŠKA - to jsou víkendové a relaxační pobyty ve Vile Valaška. Zažijte opravdovou lázeňskou péči s procedurami a vychutnávejte si léto v Luhačovicích

Víkendový pobyt

RestauraceUbytování na 2 noci, polopenze, 2 lázeňské procedury, volný vstup do relax centra.

Potřebujete zasloužený odpočinek po náročném pracovním týdnu? Přijeďte na víkend do lázních Luhačovice.

V termínu od 13.7. do 15.7.2018 50% sleva pro druhou osobu!

od 4 510 Kč / 2 noci / os.