Vila Valaška - jídelní salónek Royal

13. 3. 2015 -

Ještě více luxusu a pohodlí pro Vás při pobytu v Luhačovicích. Hosté ubytovaní ve Vile Valaška si vychutnají jídlo v salonku Royal.

Salonek Royal - Vila Antoaneta Luhačovice
Salonek Royal - Vila Antoaneta Luhačovice

Našim cílem bylo, aby se hosté, kteří jsou ubytovaní v našem nejluxusnější hotelu Vila Valaška, cítili komfortně i během stravování. Proto jsme pro tyto účely vystavili zcela nový salónek Royal, který kromě stravování pro ubytované hosty nabízí i možnost soukromých oslav, akcí, apod. Jeho kapacita je 20 osob a věříme, že se v něm díky vynikající domácí kuchyni a vstřícnému personálu budete cítit prostě královsky.

Pronájem salónku Royal

Budete-li mít zájem o pronájem našeho salónku pro soukromé, či jiné účely, rádi Vám poskytneme více informací. Proto nás neváhejte kontaktovat nebo zašlete rychlý dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře

Vila Valaška - salonek Royal.Vila Valaška - salonek Royal.Vila Valaška - oslavy, svatby.Vila Valaška - oslavy, svatby.Vila Valaška - oslavy, svatby.

Recenze hostů:

Velice děkujeme celému personálu, který se podílel na našem prodlouženém víkendovém pobytu. Ten jsme si zpestřili malým svatebním obřadem v zahradě u Vily Valaška, kde jsme byli ubytováni. Hotelový apartmán stejně jako ochota, vstřícnost a péče celého personálu předčila našeho očekávání. Přístup všech byl skutečně profesionální, nejen obsluhy v restauraci a na recepci ale také paní nutriční terapeutky, která s námi sestavovala jídelní menu a zajistila nádhernou slavnostní tabuli včetně květin. Hotelový manažer obstaral vše potřebné pro venkovní obřad přes nazdobené židle až po přehrávač na hudbu a osobně na průběh obřadu dohlédl ve svém volnu. Poděkování patří i paní obchodní ředitelce, s kterou jsme celou „akci“ domlouvali. V hotelovém apartmá na nás čekala romantická ložnice a jako pozornost mísa ovoce a sekt. Ubytování ve Vile Valaška je přenádherné a celý pobyt jsme si náramně užili. Rozhodně se rádi vrátíme. Byli jsme nadmíru spokojeni a můžeme všem jen doporučit!
Gabriela (Spiříková) Nováková.