Prohlédněte si katalog pobytů platný od 1.1.2023

29. 11. 2022 -

Katalog nejoblíbenějších pobytů si můžete prohlédnout z pohodlí domova a přes online rezervační systém si objednat lázně za ceny platné od 1. 1. 2023.

Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA Luhačovice
Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA Luhačovice

V katalogu najdete nabídku nejoblíbenějších lázeňských a relaxačních pobytů ve všech lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA. Můžete si vybrat ze 4 lázeňských destinací v ČR - Mariánské lázně, Luhačovice, Ostrožská Nová Ves, Velké Losiny. Pro rok 2023 jsme katalog pobytů rozšířili také o nabídku našeho nejmladšího člena Lázeňského hotelu NIVAMARE, který je součástí Lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice.

UVEDENÉ CENY V KATALOGU JSOU ORIENTAČNÍ

Aktuální a podrobné informace k cenám jsou k dispozici na webových stránkách nebo na rezervačních odděleních.

KATALOG 2023 ZDARMA

KATALOG KE STAŽENÍ

Aktuální katalog lázeňských a relaxačních pobytů platný od 1. 1. 2023 si můžete stáhnout v elektronické podobě.
Katalog ke stažení (velikost souboru 4 MB). Prohlédněte si další naše katalogy.

OBJEDNÁVKA TIŠTĚNÉHO KATALOGU

Katalog Vám rádi zašleme poštou zdarma, stačí vyplnit objednávkový formulář a během pár dnů Vám katalog přijde až do domu na Vámi uvedenou adresu.
Objednat katalog

Objednejte si lázně online

Investujte do svého zdraví a dopřejte si lázeňskou dovolenou v Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA Luhačovice. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, respektujeme jeho potřeby a snažíme se najít jeho rovnováhu zdraví.

Doporučujeme rezervovat pobyt prostřednictvím našeho online rezervačního systému, kde naleznete volné termíny a aktuální ceny pobytůOnline rezervace