Obnovte svou energii: Jarní wellness rituály ve Valašce

27. 2. 2024 - Barbora Petrůjová

Začněte jaro s novou energií a vitalitou díky jarním wellness rituálům ve vile Valašce. V relaxační atmosféře lázeňského města Luhačovice vám pobyt v historické vile VALAŠKA nabídne očistné procedury, masáže, hydromasáže a inhalace, které nejen omladí vaše tělo, ale také pozvedne vašeho ducha. Připravte se na nadcházející sezónu s čistým štítem a obnovte svou životní sílu v jedinečném prostředí této lázeňské perly.

Jarní wellness rituály
Jarní wellness rituály

Lázně Royal Spa pro vás připravily cenově zvýhodněný pobyt na 2, 3, 4 nebo 5 nocí s názvem RELAX V TÝDNU. Pobyt je skvělou příležitostí pro využití široké škály regeneračních procedur a wellness služeb, které vám pomohou znovuobjevit váš vnitřní klid a harmonii. Tento malebný lázeňský dům je kulturní památkou z roku 1907, navrženou významným architektem Dušanem Jurkovičem. Vila se nachází v srdci lázeňského města Luhačovice a nabízí ideální prostředí pro relaxaci a zklidnění v uspěchané době.

 

Jurkovičova architektura

Probuďte své tělo i duši po zimě jedním z nejoblíbenějších rituálů, jímž je masáž proti celulitidě břečťanovým gelem, která pomáhá stimulovat cirkulaci krve a odstraňovat toxiny z těla. Tato relaxační procedura pomáhá nejen zlepšit vzhled kůže, ale také posiluje imunitní systém a zlepšuje celkový pocit pohody.

Hydromasáž s využitím zvukových vln a světelné terapie je účinným způsobem, jak uvolnit napětí a stres. Tato inovativní terapie pomáhá harmonizovat energii v těle a posiluje ozdravné procesy. Po celodenním odpočinku si můžete dopřát parafínový zábal, který dokonale hydratuje a vyživuje vaši pokožku, zatímco vy se ponoříte do stavu hluboké relaxace.

Při inhalaci minerální vodou Vincentka si dopřejete bohatý zdroj důležitých minerálů a stopových prvků pro vaše tělo. Tato procedura pomáhá očistit dýchací cesty, zlepšuje průchodnost nosních dutin a podporuje dýchání. Po takové terapii se budete cítit osvěženi a plni čerstvých sil, připraveni vstoupit do nového období s úsměvem na tváři.

Jarní wellness rituály ve Valašce nejsou pouze péče o tělo, ale rovněž o duši. Tyto harmonizující procedury vám pomohou dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi vaším tělem, myslí a duchem, a  připravit vás na nadcházející výzvy s novou energií a vitalitou. Dopřejte si ten nejlepší start do nové sezóny s lázeňským pobytem v krásné vile Valaška.

 

 Uvolňující masáž