Vážíme si vodních zdrojů - Světový den vody 2024

22. 3. 2024 -

Na území lázní Luhačovice vyvěrá 16 minerálních pramenů, 7 pramenů se využívá k pitné kúře a 9 pramenů k balneologickým účelům. Voda je také jedním z elementů našeho celostního přístupu HEALTH BALANCE POINT® v rámci kterého vám pomáháme znovu dostat do rovnováhy své psychické a fyzické zdraví. Přírodní minerální voda je zkrátka součástí Luhačovic i péči o vás, naše milé návštěvníky, a proto si jí nesmírně vážíme. 

Světový den vody 22. 3. 2024
Světový den vody 22. 3. 2024

NECHTE VODU, AŤ VÁS LÉČÍ

Tělo průměrného dospělého člověka tvoří z 60 % voda a kompletně bez ní vydržíme jen asi pouhé 3 dny. Voda tedy hraje opravdu klíčovou roli v našem dennodením fungování. I proto si společně tento vyčerpatelný vzácný zdroj připomíníme dne 22. 3. 2024 během Světového dne vody. V našich lázeňských hotelích jsme si napříč všemi kolegy vědomi toho, že je zapotřebí s vodou nakládat užitečným způsobem. V Luhačovicích tak třeba využíváme přírodních léčivých vod - konkrétně pramen sv. Josefa k pitným kúram a uhličitým koupelím u nemocí trávícího ústrojí a vysokého krevního tlaku - hypertenze. Nemoci dýchacích cest pomáháme pacientům řešit také inhalováním Vincentky. Kompletní přehled procedur naleznete zde.

SÍLA MINERÁLNÍCH PRAMENŮ V THERMELOVE

Blahodárné účinky léčivých pramenů můžete čerpat také zevně, jelikož v dermokosmetice THERMELOVE používáme vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Vybere si opravdu každý, protože kosmetika nabízí běžnou denní péči o pleť tzv. základní kosmetickou řadu, ale i péči o problematickou problematickou pokožku se sklonem k lupénce, ekzému, akné či jiným kožním problémům. THERMELOVE můžete vyzkoušet třeba během koupele nebo si ji pořídit jako domácí péči na recepcích každého z našich hotelů, v lékarně Dr. Max nebo přímo na webových stánkách