Relaxační pobyty

Nabízíme týdenní a kratší relaxační pobyty v průběhu týdne za zvýhodněné ceny. Užijte si relaxační zážitek v podobě výjimečné balneoterapie ve VILE VALAŠKA od významného architekta Dušana Jurkoviče.

U relaxačních pobytů s předem stanovenými léčebnými procedurami je jejich složení orientační a může být  upraveno na základě zdravotního stavu klienta po konzultaci s lázeňským lékařem.

10% SLEVA

Jedinečná akce do 28. 3. 2020.

Získejte 10% slevu na týdenní wellness pobyt.

Relax v týdnu

RelaxaceUbytování na 2, 3, 4 nebo 5 nocí (Ne-Pá), polopenze, 2-3 lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

CENOVÝ HIT - relaxace v průběhu týdne za zvýhodněné ceny. Dopřejte si krátkou relaxaci v Luhačovicích a ubytujte se ve VILE VALAŠKA.

od 4 120 Kč / 2 noci / os.

 


Relax na 4 a 5 nocí

RelaxaceUbytování na 4 a 5 nocí (Ne-Pá), polopenze, 3 lázeňské procedury, volný vstup do vodního relax centra.

Doporučujeme všem, kteří potřebují alespoň na chvíli vypnout a dodat tělu kvalitní zdravý odpočinek v hotelu VILA VALAŠKA.

20% sleva

od 6 016 Kč / 4 noci / oS.

7 520 Kč / 4 noci / os.

 


wellness pobyt

Relaxační masážUbytování na 7 nocí, plná penze, lékařská konzultace, 7 lázeňských procedur, volný vstup do relax centra.

Spojíte-li klidné prostředí v hotelu VILA VALAŠKA v Luhačovicích s lázeňskými procedurami a naší péčí porozumíte pravému významu slova wellness.

10% sleva

od 14 490 Kč / 7 nocÍ / os.

16 100 Kč / 7 nocí / os.