Lázeňské pobyty

Lázeňské pobyty nabízí odbornou léčbu pod dohledem lázeňského lékaře a profesionální lázeňskou rehabilitaci. V průběhu lázeňského pobytu o Vás pečuje zdravotnický personál 24 hod. Nedílnou součástí lázeňských pobytů je rovněž racionální stravování pod dohledem nutričního terapeuta.

U lázeňských pobytů s předem stanovenými léčebnými procedurami je jejich složení orientační a může být upraveno na základě zdravotního stavu klienta po konzultaci s lázeňským lékařem.

Nabízíme lázeňské pobyty zaměřené na léčbu nemocí: dýchacích cest, pohybového aparátu, oběhové, metabolické (cukrovka), trávicího ústrojí, neurologické a onkologické v remisi.

Pro lepší léčebný efekt doporučujeme lázeňské pobyty min. na 14 dní.

Lázeňský voucher na 2 000 Kč

  • Od 1. 1. do 27. 2. 2022 můžete čerpat lázeňský voucher ve výši 2 000 Kč na všechny níže uvedené lázeňské léčebné pobyty.
  • Stačí vygenerovat lázeňský voucher na turistickém portále kudyznudy.cz, který přijde na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Voucher si můžete vytisknout nebo mít v mobilním telefonu.
  • Pro rezervaci pobytu doporučujeme využít náš on-line rezervační systém, kde naleznete volné termíny a aktuální ceny pobytů.
  • Nezapomeňte při rezervaci pobytu do poznámky uvést kód lázeňského voucheru. Voucher je možné uplatnit před uhrazením pobytu. Po úhradě pobytu již nelze voucher čerpat.
  • Lázeňský voucher na 2 000 Kč není zahrnutý do ceny pobytů. Sleva bude odečtena po přijetí rezervace s uvedeným kódem lázeňského voucheru.
  • Slevy se nesčítají. Lázeňský voucher nebo cenový hit nebo slevu vyplývající z členství ve věrnostním programu můžete využít samostatně.

CENOVÝ HIT

Nabídka je platná pro všechny pobyty.

  • 14 dnů za cenu 13 dnů
  • 21 dnů za cenu 19 dnů
  • 28 dnů za cenu 25 dnů

Týden pro zdraví

Týden pro zdraví - VILA VALAŠKA LuhačoviceUbytování na 7 nocí, plná penze, kredit 2 800 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do relax centra.

Týdenní lázeňský pobyt s individuálním léčebným programem. Pečujte o své zdraví ve VILE VALAŠKA a zažijte uzdravující sílu lázní Luhačovice.

od 15 400 Kč / 7 nocí / os.


Nadechněte se

Nadechněte seUbytování na 7 nocí, plná penze,  kredit 3 500 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do relax centra.

Lázeňský léčebný pobyt zaměřený na regeneraci dýchacích cest. Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního léčivého pramene Vincentka.

od 16 100 Kč / 7 nocí / os.


KOMPLEXNÍ KÚRA

Komplexní kúraUbytování na 7 nocí, plná penze,  kredit 4 900 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do relax centra.

Lázeňský pobyt pro celkovou regeneraci organismu, zaměřený na lázeňskou léčbu nemocí onkologických v remisi, oběhových, trávicího ústrojí, metabolických a dýchacích cest.

od 17 500 Kč / 7 nocí / os.