Lázeňské pobyty

Lázeňské pobyty nabízí odbornou léčbu pod dohledem lázeňského lékaře a profesionální lázeňskou rehabilitaci. V průběhu lázeňského pobytu o Vás pečuje zdravotnický personál 24 hod. Nedílnou součástí lázeňských pobytů je rovněž racionální stravování pod dohledem nutričního terapeuta.

U lázeňských pobytů s předem stanovenými léčebnými procedurami je jejich složení orientační a může být upraveno na základě zdravotního stavu klienta po konzultaci s lázeňským lékařem.

Nabízíme lázeňské pobyty zaměřené na léčbu nemocí: dýchacích cest, pohybového aparátu, oběhové, metabolické (cukrovka), trávicího ústrojí, neurologické a onkologické v remisi.

lázně na zkoušku

Lázně na zkouškuUbytování na 7 nocí, plná penze, kredit 2.800 Kč na vstupní konzultaci a lázeňské procedury, volný vstup do relax centra.

Objevte kouzlo lázní, relaxujte v péči našich odborníků a vyzkoušejte blahodárné účinky lázeňských procedur.

od 13 650 Kč / 7 nocí / os.


TÝDEN PRO ZDRAVÍ

Týden pro zdravíUbytování na 7 nocí, plná penze,  kredit 3.500 Kč na vstupní vyšetření a lázeňské procedury stanovené lékařem, volný vstup do relax centra.

Dopřejte si víc než dovolenou ve VILE VALAŠKA a nechejte se hýčkat rukama našich profesionálů.

od 14 350 Kč / 7 nocí / os.


KOMPLEXNÍ KÚRA

Komplexní kúraUbytování na 7 nocí, plná penze,  kredit 4.900 Kč na vstupní vyšetření a lázeňské procedury stanovené lékařem, volný vstup do relax centra.

Léčebný pobyt pro ty, kteří trpí různými zdravotními problémy, především onemocněním dýchacích cest, trávicího ústrojí, cévním onemocněním, cukrovkou, obezitou, onemocněním pohybového aparátu a onkologickými onemocněními v remisi.

od 15 750 Kč / 7 nocí / os.