Lázeňské pobyty

Lázeňské pobyty nabízí odbornou léčbu pod dohledem lázeňského lékaře a profesionální lázeňskou rehabilitaci. V průběhu lázeňského pobytu o Vás pečuje zdravotnický personál 24 hod. Nedílnou součástí lázeňských pobytů je rovněž racionální stravování pod dohledem nutričního terapeuta.

U lázeňských pobytů s předem stanovenými léčebnými procedurami je jejich složení orientační a může být upraveno na základě zdravotního stavu klienta po konzultaci s lázeňským lékařem.

Nabízíme lázeňské pobyty zaměřené na léčbu nemocí: dýchacích cest, pohybového aparátu, oběhové, metabolické (cukrovka), trávicího ústrojí, neurologické a onkologické v remisi.

Pro lepší léčebný efekt doporučujeme lázeňské pobyty min. na 14 dní.

CENOVÝ HIT

Nabídka je platná pro všechny pobyty.

  • 14 dnů za cenu 13 dnů
  • 21 dnů za cenu 19 dnů
  • 28 dnů za cenu 25 dnů

lázně na zkoušku

Lázně na zkouškuUbytování na 7 nocí, plná penze, kredit 2.800 Kč na vstupní konzultaci a lázeňské procedury, volný vstup do relax centra.

Objevte kouzlo lázní, relaxujte v péči našich odborníků a vyzkoušejte blahodárné účinky lázeňských procedur.

od 13 650 Kč / 7 nocí / os.


TÝDEN PRO ZDRAVÍ

Týden pro zdravíUbytování na 7 nocí, plná penze,  kredit 3.500 Kč na vstupní vyšetření a lázeňské procedury stanovené lékařem, volný vstup do relax centra.

Dopřejte si víc než dovolenou ve VILE VALAŠKA a nechejte se hýčkat rukama našich profesionálů.

od 14 350 Kč / 7 nocí / os.


Nadechněte se

Nadechněte seUbytování na 7 nocí, plná penze,  kredit 3.500 Kč na vstupní vyšetření a lázeňské procedury stanovené lékařem, volný vstup do relax centra.

Lázeňský léčebný pobyt zaměřený na regeneraci dýchacích cest. Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního léčivého pramene Vincentka.

od 16 100 Kč / 7 nocí / os.


KOMPLEXNÍ KÚRA

Komplexní kúraUbytování na 7 nocí, plná penze,  kredit 4.900 Kč na vstupní vyšetření a lázeňské procedury stanovené lékařem, volný vstup do relax centra.

Lázeňský pobyt pro celkovou regeneraci organismu, zaměřený na lázeňskou léčbu nemocí onkologických v remisi, oběhových, trávicího ústrojí, metabolických a dýchacích cest.

od 15 750 Kč / 7 nocí / os.