Lázeňské pobyty

Lázeňské pobyty nabízí odbornou léčbu pod dohledem lázeňského lékaře a profesionální lázeňskou rehabilitaci. V průběhu lázeňského pobytu o Vás pečuje zdravotnický personál 24 hod. Nedílnou součástí lázeňských pobytů je rovněž racionální stravování pod dohledem nutričního terapeuta.

U lázeňských pobytů s předem stanovenými léčebnými procedurami je jejich složení orientační a může být upraveno na základě zdravotního stavu klienta po konzultaci s lázeňským lékařem.

Nabízíme lázeňské pobyty zaměřené na léčbu nemocí: dýchacích cest, pohybového aparátu, oběhové, metabolické (cukrovka), trávicího ústrojí, neurologické a onkologické v remisi.

Pro lepší léčebný efekt doporučujeme lázeňské pobyty min. na 14 dní.

STÁTNÍ PŘÍSPĚVEK

  • Na všechny uvedené lázeňské pobyty můžete čerpat státní příspěvek ve výši 4 000 Kč.
  • Stačí si vygenerovat slevový voucher na turistické portále kudyznudy.cz, který přijde na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Slevový voucher si můžete vytisknout nebo mít v mobilním telefonu.
  • Pro rezervaci pobytu doporučujeme využít náš on-line rezervační systém, kde naleznete aktuální ceny a volné termíny.
  • Nezapomeňte do poznámky uvést kód na slevový voucher. Voucher je možné uplatnit pouze po předchozím nahlášení při rezervaci, nejpozději před uhrazením pobytu. Po úhradě pobytu již nelze voucher čerpat.

CENOVÝ HIT

Nabídka je platná pro všechny pobyty.

  • 14 dnů za cenu 13 dnů
  • 21 dnů za cenu 19 dnů
  • 28 dnů za cenu 25 dnů

Týden pro zdraví

Týden pro zdraví - VILA VALAŠKA LuhačoviceUbytování na 7 nocí, plná penze, kredit 2 800 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do relax centra.

Týdenní lázeňský pobyt s individuálním léčebným programem. Pečujte o své zdraví ve VILE VALAŠKA a zažijte uzdravující sílu lázní Luhačovice.

od 15 400 Kč / 7 nocí / os.


Nadechněte se

Nadechněte seUbytování na 7 nocí, plná penze,  kredit 3 500 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do relax centra.

Lázeňský léčebný pobyt zaměřený na regeneraci dýchacích cest. Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního léčivého pramene Vincentka.

od 16 100 Kč / 7 nocí / os.


KOMPLEXNÍ KÚRA

Komplexní kúraUbytování na 7 nocí, plná penze,  kredit 4 900 Kč na lékařské vyšetření a lázeňské procedury, volný vstup do relax centra.

Lázeňský pobyt pro celkovou regeneraci organismu, zaměřený na lázeňskou léčbu nemocí onkologických v remisi, oběhových, trávicího ústrojí, metabolických a dýchacích cest.

od 17 500 Kč / 7 nocí / os.