Archiv článků

26. 6. 2018

Horké letní měsíce si můžete vychutnat na příjemném pobytu v Luhačovicích. Naordinujte si zdraví a relaxaci, máme pro Vás úžasné akční nabídky.

 


30. 5. 2018

Období letních prazdnin se rychle blíží a pokud si říkáte, co během prázdnin s dětmi naplánovat, přijeďte k nám do Luhačovic! Ubytování, bazén, relaxační centrum a nespočet výletů po okolí... A k tomu lázeňské procedury a dokonalý...


21. 5. 2018

Léto je ideálním obdobím vydat se na Baťův kanál

Léto je jako stvořené k výletům po nádherných koutech naší vlasti. Patříte-li k milovníkům jižní Moravy, vřele Vám doporučujeme spojit návštěvu našich lázní s výletem na Baťův kanál.


11. 4. 2018

Dopřejte si čas pro sebe v hotelu Vila Valaška

Oblíbili jste si naše lázeňské městečko Luhačovice? Zažijte jej počátkem jara, kdy vše začne pučet a klíčit. Připravili jsme si pro Vás úžasnou jarní nabídku a spoustu akčních nabídek.


12. 3. 2018

Guest Review Awards 2017

Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA byla oceněna za rok 2017 portálem Booking.com pro spokojenost hostů.


12. 3. 2018

Zkraje jara se mnozí z nás cítí vyčerpaní a bez energie. Zima na nás ještě doléhá a ne a ne se nastartovat k výkonu. Udělejte restart vlastnímu tělu a přijeďte k nám načerpat jarní energii.


27. 2. 2018

Relaxační masáž - Lázeňský hotel Vila VALAŠKA

Lázně Luhačovice patří mezi nejnavštěvovanější lázně. V období jara mají Luhačovice své kouzlo a nezapomenutelnou atmosféru. Během víkendového nebo týdenního pobytu si Luhačovice zamilujete.


8. 2. 2018

K dokonalé relaxaci patří i vířivka a naše wellness centrum

Docházejí Vám v poslední době síly? Cítíte, že byste potřebovali dobít baterky a načerpat energii? Není nic jednoduššího, než si udělat výlet do Luhačovic a dopřát si u nás prodloužený relaxační víkend


21. 11. 2017

K předvánočnímu času patří i předvánoční dobroty. Jednou z nich je vánoční punč, který si s naší pomocí připravíte snadno v teple vašeho domova. A protože k dobrému pití patří i dobré jídlo, máme něco i pro mlsné jazýčky!


23. 10. 2017

Logo ROYAL SPA

Ministerstvo zdravotnictví v rukou ředitele největší nemocnice dál protěžuje nemocnice, prohlubuje neospravedlnitelné rozdíly v úhradách zdravotní péče a definitivně tak rezignuje na spravedlivý systém DRG.